KONTAKTOPLYSNINGER

Adresseavisen Syddjurs
Juulsbakke 14
8400 Ebeltoft

Tlf: 4590 8070

 

UDEBLIVER AVISEN

Både midtuge- og weekendaviserne bliver omdelt over 2 dage.

Har du ikke modtaget avisen så KLIK HER!

 

 

KONTAKTOPLYSNINGER

E-mail adresser:
Annonceafdeling: mail@adresseavisen.dk
Redaktion:
redaktion.djursland@lokalavisen.dk

Redaktion:
Lars Norman Thomsen, lokalredaktør
Tlf: 2380 8047
lars.n.thomsen@lokalavisen.dk

Simon Carlson, journalist
Tlf: 3038 2817
simon.carlson@lokalavisen.dk

Tast-Selv-Annoncer:
Opstår der problemer:
Kontortid: 4590 8070
ellers:
tast-selv-oestjylland@lokalavisen.dk
Salg (Print & Digital)
Lis Nielsen, mediekonsulent
Tlf: 2161 6758
lis.nielsen@lokalavisen.dk

Thyralis Hoffmann, mediekonsulent
Tlf: 3067 2888
Thyralis.hoffmann@lokalavisen.dk

Marx Jøns, Salgschef
Tlf: 5076 4517
Marx.Jons@lokalavisen.dk

Bolig:
Morten Nordentoft, Salgschef Jylland
Tlf: 3010 3284
morten.nordentoft@lokalavisen.dk

Ansv chefredaktør: Claus Krogh

FORRETNINGSBETINGELSER Læs her

 

DEADLINES

Adresseavisen: 

Redaktionelt stof:
fredag kl. 12.00
Korrekturannoncer:
fredag kl. 12.00
Privatannoncer (tillykke, køb/salg m.m.):
fredag kl. 11.00
Alle andre annoncer:
fredag kl. 12.00
 

ANNONCERING læs her

 

Adresseavisen Syddjurs nyhedsbrev

Tilmeld dig vores nyhedsbrev og få nyheder hver dag fra Adresseavisen Syddjurs
SENESTE TV